» » » رمزی که همه یکبار بکار برده و موفق شده ایم

رمزی که همه یکبار بکار برده و موفق شده ایم

تاریخ :
نویسنده : Admin
نظرات : 0
بازدیدها : 186
  • 5

رمز موفقیت ـ کافه انگیزه

آیا فکر می‌کنید هیچگاه در زندگی موفقیت بزرگی نداشته‌اید؟ اشتباه می‌کنید!

در واقع همه ما در کودکی یک بار و با پشتکار فراوان از جای خود بلند شده و تلاش کرده و موفق شده‌ایم روی پای خود بایستیم و راه برویم. البته آن موقع هنوز خودمان را با محدودیتهای فکریمان فلج نکرده بودیم و فقط بلند شدیم و بارها تلاش کردیم و زمین خوردیم تا موفق شدیم.

دنیای کودکی دنیای بدون محدودیت است، شاید گاهی بد نباشد به کودک درونمان رجوع کنیم

در بررسی این مورد درسهای زیادی می‌توان آموخت، مثلا" :

1 ـ کودکی که می‌بیند همه اطرافیانش براحتی بلند شده و ایستاده و راه می‌روند این امر را امکان پذیر تصور و موفقیت را باور می‌کند. نتیجه : اطرافتان را از افراد موفق پر کنید، ذهن شما هم به موفقیت عادت خواهد کرد و آن را امری بدیهی و امکان پذیر خواهد دانست.

2 ـ کودک چون در ذهن خود محدودیتی متصور نیست بدون بهانه های رایجی که بزرگترها در ذهن خود دارند بدون بهانه و تعلل شروع به سعی کردن می‌کند. نتیجه : همچون یک کودک زمان حال را دریابید و بدون ترس از موانع و مشکلاتی که ممکن است هیچگاه با آنها روبرو نشوید، هدف خود را بی وقفه دنبال کنید.

3 ـ کودک هربار که سعی می‌کند و زمین میخورد به جای تاسف خوردن و احساس شکست و زمین گیر شدن بلافاصله دوباره برخاسته و از نو شروع میکند تا بالاخره موفق شود. نتیجه : شکست پایان راه نیست، جزئی از آن است. اگر یکبار با شکست مواجه شدید و زمین خوردید فورا" بلند شوید، خودتان را بتکانید و دوباره سعی کنید تا هنگامی که به موفقیت برسید.

دسته بندی :  انگیزه و موفقیت » مقالات
به کانال رسمی کافه انگیزه در تلگرام بپیوندید.
کانال تلگرام کافه انگیزه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید