» » » فیلم انگیزشی ارقام پنهان Hidden Figures

فیلم انگیزشی ارقام پنهان Hidden Figures

تاریخ :
نویسنده : Admin
نظرات : 0
بازدیدها : 364
  • 7

فیلم سینمایی انگیزشی ارقام پنهان اقتباسی از زندگی‌ واقعی سه زن سیاه پوست و ریاضیدان اهل آمریکا است که طی دهه ۶۰ میلادی در سازمان ناسا مشغول به کار بوده‌اند. زنانی که علیرقم زندگی در دوران سخت تبعیض نژادی و شرایطی دشوار و ناعادلانه دست از تلاش برنداشته و موفق می‌شوند به اهداف بزرگ خود نائل شده و نامشان را در تاریخ جاودانه کنند.

این فیلم روایتهای زیبایی از هدفمندی، انگیزه، امید، پشتکار و تلاش برای موفقیت را به نمایش گذاشته و نکات متعددی را در این خصوص یادآوری می‌کند.

در این فیلم شاهد آن هستیم که هر سه زن سیاه پوست با تلاش و همتی بزرگ موفق می‌شوند موانع بزرگی را از جلوی راه موفقیتشان بردارند و پله‌ های ترقی را طی کنند و در راه رسیدن به هدف و رقابت برای اول بودن به هم تیمی ها و سفید پوستان کمک کنند.

در فیلم ارقام پنهان می‌بینیم که کاترین در جایی که در ابتدا کسی حتی با او حرف هم نمی زند با تلاش زیاد و نشان دادن لیاقت در میان تیم جا پیدا می‌کند و ...

مری اولین زن سیاه‌ پوستی است که در برابر قانون تبعیض‌ آمیزی که اجازه تحصیل را به زنان در دانشکده‌ی مهندسی نمی‌داده، می‌ایستد و ...
تلاشهای دزدکی دوروتی برای یادگیری عملکرد دستگاه جدید و همراهی با تیمش نیز یکی دیگر از تکه‌ های تأثیرگذار فیلم است.

با توجه به اینکه پرداخت بیشتر به زوایای فیلم ممکن است منجر به لو رفتن داستان و از دست رفتن لذت تماشا و کشف شخصی نکات زیبای آن شود از توضیح بیشتر خودداری و شما را به تماشای این فیلم دعوت می‌کنیم.

کارگردان این فیلم تئودور ملفی ( Theodore Melfi )‌ بوده و فیلم نامه را نیز به همراه آلیسون شرودر ( Allison Schroeder )‌ بر اساس کتابی به همین نام "ارقام پنهان" نوشته مارگوت لی شترلی ( Margot Lee Shetterly ) آماده کرده اند.

این فیلم را می‌توانید با جستجو در اینترنت یافته و دریافت کنید، همچنین نسخه با کیفیت مناسب و دوبله فارسی آن از لینک زیر نیز قابل دانلود است:

امتیاز :ستارهستارهستارهستارهستاره   ( 4.5/5 )
4.5 5 364
به کانال رسمی کافه انگیزه در تلگرام بپیوندید.
کانال تلگرام کافه انگیزه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید