» » » فیلم انگیزشی مک فارلند آمریکا McFarland USA

فیلم انگیزشی مک فارلند آمریکا McFarland USA

تاریخ :
نویسنده : Admin
نظرات : 0
بازدیدها : 209
  • 4

فیلم انگیزشی مک فارلند آمریکا McFarland USA

فیلم سینمایی انگیزشی مک فارلند آمریکا ( McFarland, USA ) فیلمی زیبا به کارگردانی نیکی کارو است که در سال 2015 منتشر شد و داستان واقعی از یک مربی با اراده و مصمم است که تعدادی از دانش آموزان یک دبیرستان را به تیمی حرفه ای تبدیل می‌کند و آنها را تا قهرمانی می‌رساند.

این مربی ( با بازی کوین کاستنر ) ابتدا از سر نیاز و اجبار شروع به کار در یک دبیرستان سطح پایین در مک فارلند که شهروندان آن را اقشاری ضعیف و کارگر از نژاد آمریکایی ـ مکزیکی تشکیل می‌دهند میکند ولی در ادامه با کشف استعداد خاص تعدادی از دانش آموزان دبیرستان تصمیم می‌گیرد یک تیم دو صحرائی با آنها تشکیل و در مسابقات رسمی شرکت کند.

این روند با چالشهایی از جنس زندگی همراه می‌شود و طی آن مربی علاوه بر مشکلات شخصی و خانوادگی خود، با مشکلات دانش آموزان و خانواده آنها نیز درگیر می‌گردد و بتدریح رابطه‌ای صمیمی و عاطفی شکل می‌گیرد و وی و خانواده اش در شهر پذیرفته و مورد احترام و حمایت قرار می‌گیرند و ...

فیلم به زیبایی و فارغ از اغراق حاوی این پیام است که هرگاه تلاش و ایمان و اراده با انگیزه و هدف همراه شوند میتوان به موفقیت‌های بزرگ و نتیج عالی دست یافت، روایت داستانی روان و زیبای مک فارلند آن را به فیلمی تبدیل کرده که میتواند گزینه خوبی برای اوقات فراغت آخر هفتگی خانوادگی شما نیز باشد و دورهم به تماشای آن بنشینید.

فیلم را هماکنون می‌توانید از لینک زیر با کیفیت عالی و لینک مستقیم دانلود نمائید :

امتیاز :ستارهستارهستارهستارهستاره   ( 4.5/5 )
4.5 5 209
به کانال رسمی کافه انگیزه در تلگرام بپیوندید.
کانال تلگرام کافه انگیزه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید