» » » برای موفقیت از کجا شروع کنم؟

برای موفقیت از کجا شروع کنم؟

تاریخ :
نویسنده : Admin
نظرات : 0
بازدیدها : 254
  • 5

برای موفقیت از کجا شروع کنم؟همه می‌خواهند موفق شوند، ولی تعداد کمی هستند که برای موفق شدن اقدام می‌کنند! موفقیت قوانینی دارد که اگر بر طبق آن قوانین اقدام شود رسیدن به آن با سهولت بیشتری ممکن می‌گردد، نقطه آغاز هر موفقیتی هدفگذاری است. در ادامه قصد داریم شما را با اصولی از هدفگذاری آشنا کنیم که بسیار کارآمد هستند:

یک برگ کاغذ سفید بردارید و آن را با یک خط از وسط دو قسمت کنید. سپس در سمت راست "اهدافتان را بر اساس آنچه در نظرتان اولویت دارد بنویسید"، مثلا" بدست آوردن ثروتی معادل فلان قدر تا یک سال آینده و در ستون دوم و مقابل آن "دلایل خود برای داشتن آن هدف" را بنویسید.

بسیاری از افراد همین کار کوچک و ساده را هم انجام نمی‌دهند! در واقع بیش از 95% افراد حتی نمی‌دانند که واقعا چه می‌خواهند، حداقل فایده این نوشتن آن است که متوجه این امر شده و شروع به هدفگذاری خواهید کرد و راه شما برای همیشه از آن 95% جدا خواهد شد.

شما با نوشتن اهداف خود بعنوان اشرف مخلوقات بنوعی یک سفارش برای کائنات ثبت و مشخص می‌کنید که چه چیزی می‌خواهید، از آن پس حتی ممکن است متوجه نشوید که چطور دستان خداوند به شکل ایده‌های نو، افراد، شرایط جدید، ملاقات با آدمهایی که برایتان خیر و برکت به همراه می‌آورند و ... به کمک شما می‌آید. این همان قانون توجه است، قانونی قدرتمند که از جمله قوانین معروف جذب است.

بدین شکل قانون توجه، شما در ابتدای مسیری قرار می‌دهد که مسیر خواسته های شماست و باعث می‌شود دیگر زمان و انرژی و انگیزه خود را در راههای انحرافی و اشتباه هدر ندهید.

نکته مهم در این زمینه اینست که مهم نیست اهداف شما چقدر بزرگ باشد، اهداف بزرگ برای خود تعیین کنید و باور داشته باشید که خدا قدرت برآورده کردن و شما لیاقت رسیدن به آن را دارید و نعمات الهی دارای فراوانی کافی و خداوند بسیار بخشنده است؛ شما اهداف خود را تعیین و برای رسیدن به آنها تلاش کنید، سپس نحوه انجام شدن امور را توکل کنید و به خدا بسپارید.

به کانال رسمی کافه انگیزه در تلگرام بپیوندید.
کانال تلگرام کافه انگیزه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید